500 Evler A Sınıfı İş Güvenliği Kursu

500 Evler A Sınıfı İş Güvenliği Kursu+90 552 860 76 10

500 Evler A Sınıfı İş Güvenliği Kursu olan Uludağ Uzman Akademi olarak uzman eğitimcilerimiz, eğitim danışmanlarımız ve son teknoloji eğitim materyallerimiz ile 500 Evler A Sınıfı İş Güvenliği Kursu eğitimlerini vermekteyiz.

500 Evler A Sınıfı İş Güvenliği Kursu, İş Güvenliği Kursu / İSG Kursu / İSG Eğitimi
500 Evler A Sınıfı İş Güvenliği Kursu

Şu an B sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak çalışmalarıma devam ediyorum.  Yeterli gün sayısına ulaştığım için A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı kursu almak istiyorum.  benden daha önce günü dolan arkadaşlarım A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı kursunu Uludağ Uzman Akademi aracılığıyla aldılar.  Bana da A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı kursunda Uludağ uzman akademiyi tavsiye ettiler.  A sınıfı iş güvenliği kursunu neden Uludağ Uzman akademi’den almamı tavsiye ettiklerini sorduğumda bana birçok haklı nedenden bahsettiler.  A sınıfı iş güvenliği  kursunu Uludağ Uzman Akademi aracılığıyla alıp sınavda başarılı olan arkadaşlarımın  bana aktarmış oldukları bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum.

Neden A Sınıfı İş Güvenliği Kurslarında Uludağ Uzman Akademi?

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki Uludağ uzman Akademi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından A sınıfı iş güvenliği kursu,  B sınıfı iş güvenliği kursu,  C sınıfı iş güvenliği kursu,  işyeri hekimliği  kursu,  işyeri  hemşireliği kursu düzenlemek için yetkilendirilmiş bir eğitim kurumudur.  Tüm eğitimlerini bakanlık onaylı olarak gerçekleştirir.

İş sağlığı ve güvenliği kursu sektörü içerisinde bazı kurumların bakanlık onaylı olmamalarına rağmen eğitim düzenledikleri veya kursiyer toplayıp başka kurumlara sattıklarını biliyoruz.  Uludağ uzman Akademi ise bakanlık tarafından yetkilendirilmiş bir eğitim kurumudur.  A sınıfı iş güvenliği kursları başta olmak üzere kayıt olmak isteyenler Uludağ uzman akademi’den yetki belgesini isteyebilirler.

Uludağ Uzman Akademi’de  A sınıfı iş güvenliği  B sınıfı iş güvenliği kursu C sınıfı iş güvenliği kursu, İşyeri hekimliği kursu ve işyeri  hemşireliği kursu  uzaktan eğitim ile gerçekleştirilir.  A sınıfı iş güvenliği kursu eğitimlerinin uzaktan eğitim modeli ile yapılması Uludağ Uzman akademiyi Türkiye A sınıfı iş güvenliği kursu haline getirir.  Uludağ Uzman Akademi’nin A sınıfı iş güvenliği kursu eğitimlerine Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Uludağ uzman Akademi A sınıfı iş güvenliği kursu eğitimlerini Türkiye’nin en kaliteli eğitici kadrosu eşliğinde gerçekleştirir. Uludağ uzman Akademi her sınav öncesi A sınıfı iş güvenliği kursu eğitimlerine katılan  öğrencilerine 90 saatlik online soru çözüm programı gerçekleştirir.  Soru çözüm programları iş güvenliği alanında Ekol olarak kabul edilen eğiticilerin ve kitap yazarlarının yönetiminde gerçekleştirilir.

A sınıfı iş güvenliği kursu eğitimleri Uludağ uzman Akademi tarafından ders kitapları ile desteklenir.  Ayrıca A sınıfı iş güvenliği kursu katılımcılarımıza ücretsiz olarak dijital ders notları da gönderiyoruz.

A sınıfı iş güvenliği kursu katılımcılarımız en uygun fiyatlar ve en uygun ödeme koşulları ile Uludağ Uzman Akademi’ye kayıtlarını yaptırabilirler.  A sınıfı iş güvenliği kursu ücretlerini havale,  elden ödeme, kredi kartı ile ödeme şeklinde yapmanı yapmanız mümkün.   Üstelik tüm kredi kartları geçerlidir.  Öncelikle eğitiminiz başlıyor ve e-devlet programına yansıyor  A sınıfı iş güvenliği kursu ücretlerini e-devlet’te kursunuzun başladığını gördükten sonra yapıyorsunuz.

Uludağ Uzman Akademi’de A Sınıfı İş Güvenliği Kurslarına Kimler Katılabilir?

Uludağ Uzman Akademi’de  A sınıfı iş güvenliği kursu almak isteyenlerin  öncelikle  B sınıfı iş güvenliği kursu olmaları gerekir.  B sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak 4 yıl Tam zamanlı (1460 gün )  çalışmış olanlar katılabilir.

A Sınıfı İş Güvenliği Kursları Nasıl Gerçekleştirilir?

Uludağ Uzman  Akademi’de  A sınıfı iş güvenliği kursları 220 saattir.  A sınıfı iş güvenliği kursu eğitimleri  offline, online, uygulamalı eğitim olarak gerçekleştirilir.

Offline eğitimler:  Çevrimdışı,  asenkron,  canlı olmayan dersler olarak da adlandırılabilir.  Uludağ Uzman Akademi’de A sınıfı iş güvenliği kursu offline eğitimleri 90 saattir. Offline eğitimler belli saatler aralığında değil;  kursiyerlerimizin kendi belirledikleri saatlerde girebilecekleri dersler şeklindedir. Offline eğitimler Uludağ Uzman Akademi’nin ana sayfasında bulunan uzaktan eğitim sekmesinden yapılır. Her kullanıcı için A sınıfı iş güvenliği kursu offline eğitimlerine giriş kullanıcı adı ve şifresi verilir.  Katılımcılarımız bu kullanıcı adı ve şifre üzerinden eğitimlere katılabilirler.

Online eğitimler:  İş güvenliği kursu Uludağ Uzman Akademi’nin online eğitimlerini çevrimiçi dersler, senkron dersler canlı dersler olarak da adlandırmamız mümkün. Online eğitimler “Zoom” programı üzerinden yapılır. Uludağ Uzman Akademi’nin A sınıfı iş güvenliği kursu eğitimleri 2  farklı seansta gerçekleştirilir. 1. seans 09.00’da başlar ve 14.45’te sona erer. 2. seans ise 15.00’da başlar 20.45’te sona erer. Eğitimler bir günde maksimum 6 saat olarak yapılır. Dersler 45 dakika eğitim 15 dakika dinlenme olarak düzenlenir. Bu da uzman Akademi A sınıfı iş güvenliği kursu eğitimleri her biri kendi alanında tanınan otorite olarak görülen eğiticilerin rehberliğinde gerçekleştirilir.

Yüz yüze eğitimler yerine, online eğitimler ile Uludağ Uzman Akademi A sınıfı iş güvenliği kurslarına katılmanız sizlere birçok avantaj sağlar. Eğitimlerinizi bulunduğunuz ilde Uludağ Uzman Akademi A sınıfı iş güvenliği kursu eğitimlerine katılma şansı doğurur. Saatlerce hatta günlerce yolculuk yapmadan, iş hayatınızı ve ailenizi aksatmadan, zaman ve paradan tasarruf ederek Türkiye A sınıfı iş güvenliği kursu Uludağ Uzman Akademi’nin eğitimlerine katılma şansınız olur.

Pratik Eğitimler:  Uzaktan eğitimlerle kurslar düzenleyen ve bu sayede adayların  ülkenin birçok yerinden eğitimlere katılma şansı yakalamasına fırsat sağlayan Uludağ Uzman Akademi A sınıfı iş güvenliği kursunda  pratik eğitimler yani başka bir deyişle staj eğitimleri, uygulama eğitimleri 40 saattir.  Staj eğitimleri, 5 iş günü içerisinde 8 saatlik bir eğitim ile gerçekleştirilir. Bunu da uzman Akademi A sınıfı iş güvenliği kursu pratik eğitimleri iş güvenliği uzmanı bulunduran iş yerlerinde gerçekleştirilir.  Uludağ uzman akademinin A sınıfı iş güvenliği kursu katılımcıları Türkiye’nin her yerinde staj eğitimlerini gerçekleştirebilirler.

Uludağ Uzman Akademili Olmak Bir Ayrıcalıktır

A sınıfı iş güvenliği kursu katılımcılarımız, öncelikle kaliteli bir eğitim alma şansı yakalamış olurlar. Kaliteli eğitimin uygun ödeme koşulları ile yapıldığı bir eğitim kurumuyuz. Türkiye A sınıfı iş güvenliği kursu eğitimleri uzaktan eğitimlerle gerçekleştirilir. En modern eğitim teknikleri kullanılır. Kaliteli eğitimin uygun ücretlerle alındığı A sınıfı iş güvenliği kursu Uludağ Uzman Akademi’ye kayıt yaptırmak için acele ediniz. Uludağ Uzman Akademi A sınıfı iş güvenliği kursu yeni eğitim dönemine başladı. Eğitim almakta geç kalmayız.

Ana sayfada bulunan telefon numaralarından bize ulaşabileceğiniz gibi WhatsApp ve Jivo destek hattından da eğitimlerimiz hakkında geniş bilgi alabilir ve kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uludağ Uzman Akademi’nin eğitimlerine kayıt yaptırmakta geç kalmayın. A sınıfı iş güvenliği kursu katılımcılarımıza özel kampanyalardan yararlanmak için acele edin.

Hemen Arayın