500 Evler İSG Kursu

500 Evler İSG Kursu+90 552 860 76 10

500 Evler İSG Kursu olan Uludağ Uzman Akademi olarak uzman eğitimcilerimiz,eğitim danışmanlarımız ve son teknoloji eğitim materyallerimiz ile 500 Evler İsg Kursu eğitimlerini vermekteyiz.

500 Evler İSG Kursu, İş Güvenliği Kursu / İSG Kursu / İSG Eğitimi
500 Evler İSG Kursu

Uludağ Uzman Akademi Yeni Eğitim Dönemi İSG Kursu Kayıtları Başladı

Uludağ Uzman Akademi İSG kurslarında ismi gibi zirvelerde bir eğitim kurumudur. En belirgin özelliği kalitesi olmakla beraber Uludağ Uzman Akademi’nin tek özelliği değildir.

Uludağ Uzman Akademi aracı kurum değildir. Uludağ Uzman Akademi İSG kurslarını bakanlıktan aldığı yetkiyle direkt kendisi düzenler. Uludağ Uzman Akademi, İSG kurslarını bakanlık onaylı olarak gerçekleştirir.

Bizler Uludağ Uzman Akademi olarak sadece İSG kursu değiliz. Birçok alanda eğitimler düzenleyen kariyer merkeziyiz. İSG kurslarını Uludağ Uzman Akademi, en modern eğitim taktikleri ile gerçekleştirir. Aynı zamanda tüm eğitimlerimiz öğrenci odaklı olarak gerçekleştirilir.

Uludağ Uzman Akademi’de İSG kursları kaliteli eğitim kadrosu tarafından düzenlenir. Eğitimlerimiz İSG kursu alanında tanınmış, her biri ekol diyebileceğimiz eğiticilerin danışmanlığında yürütülür.

İSG kursu derslerimiz akademisyenler, iş güvenliği uzmanlığı eğiticileri ve bakanlık müfettişler tarafından verilir.

Her sınav öncesi İSG kursu katılımcılarımız için soru çözüm programları düzenliyoruz.

Uludağ Uzman Akademi’de İSG Kursları

Uludağ Uzman Akademi bakanlık onaylı İSG kursları farklı alanlarda yapılır. Uludağ Uzman Akademi’de;

Mimarlar, mühendisler, mimarlar, teknik eğitim fakültesi mezunları, ziraat fakültesi mezunları, fen fakültelerinin fizik kimya biyoloji bölümlerinden mezun olanlar, güzel sanatlar fakültelerinin iç mimarlık fakültelerinden mezun olan ile meslek yüksek okullarının İSG programlarından mezun olanlar iş güvenliği uzmanlığı eğitimi alabilirler.

3 yıl tam zamanlı c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı yapanlar Uludağ Uzman Akademi’de B sınıfı İSG kursu eğitimi alabilirler.

B sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak 4 yıl tam zamanlı çalışanlar ise Uludağ Uzman Akademi’de A sınıfı İSG kursu alabilirler.

Hemşireler, acil tıp teknisyenleri, sağlık memurluğu mezunları ve çevre sağlığı teknisyenleri de Uludağ Uzman Akademi’den işyeri hemşireliği / diğer sağlık personeli (DSP) İSG kursu alabilirler.

Eğitim merkezimizi Uludağ Uzman Akademi İSG kursu eğitimlerimiz bunlarla sınırlı değil. Uludağ Uzman Akademi’den işyeri hekimliği İSG kursu eğitimi de alabilirsiniz. Uludağ Uzman Akademi’de tıp fakültesi mezunları İSG işyeri hekimliği kursu alabilirler.  Dilerseniz şimdi de Uludağ Uzman Akademi’de İSG kurslarının nasıl düzenlendiğine göz atalım.

Uludağ Uzman Akademi’de İSG kursları modern eğitim teknikleri ile gerçekleştirilir. Kaliteli eğitici kadrosu ile gerçekleştirilir. Uludağ Uzman Akademi’de İSG kursları offline eğitim, online eğitim, pratik eğitim olarak üç farklı eğitim tekniği ile düzenlenir.

Offline eğitimler:  Uludağ Uzman Akademi’nin İSG kursu eğitimlerinin ilk kısmı offline eğitim olarak gerçekleştirilir. Offline eğitimlere İSG kursu katılımcılarımız Uludağ Uzman Akademi’nin ana sayfasında bulunan uzaktan eğitim sekmesi üzerinden yapılır. İSG kursu katılımcılarımız offline eğitimlere belli saatlere bağlı kalmadan girebilirler. Offline eğitimlere, çevrimdışı eğitim, asenkron eğitim de denilir.

Online eğitimler: İSG kursu Uludağ Uzman Akademi online eğitimler iki farlı seansta gerçekleştirilir. İSG kursu online eğitimlerinde 1. Seans 09.00 – 15.00 saatleri arasında, 2. Seans ise 15.00 ile 21.00 saatleri arasında gerçekleştirilir. Online eğitimleri; çevrimiçi eğitim, senkron eğitim, canlı eğitim olarak da adlandırabiliriz.

Pratik eğitimler: İSG kursu eğitimleri düzenleyen Uludağ Uzman Akademi’de pratik eğitimler 5 iş gününde toplam 40 saat olarak gerçekleştirilir. İSG kursu katılımcılarımızdan işyeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı tüm sınıfları için pratik eğitim / staj eğitimi zorunludur. İSG kursu katılımcılarımızdan DSP kursu katılımcılarımız için ise bakanlık tarafından zorunlu kılınmış bir pratik eğitim veya diğer adları ile staj eğitimi, uygulama eğitimi yoktur.

Uludağ Uzman Akademi’de İSG kursu eğitimleri süresi işyeri hemşireliği kurslarında 90 saat ( 16 gün), işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı İSG kursları ise 220 saat ( 35 gün)dür.

Uludağ Uzman Akademi’de İSG kursları bakanlık onaylıdır. Bakanlık onaylı İSG kursu almak isteyenleri eğitimlerimize bekliyoruz. İSG kursu eğitimlerimize katılmak isteyenler, en uygun eğitim ücretleri ve en uygun ödeme koşulları ile Uludağ Uzman Akademi İSG kurslarına kayıt yaptırabilirler.

İSG kursu eğitimlerimiz ile işyeri hekimliği, işyeri hemşireliği kursları düzenliyoruz. Ayrıca Uludağ Uzman Akademi’de C sınıfı İSG kursu alabileceğiniz gibi B sınıfı İSG kursu ve A sınıfı İSG kursu da alabilirsiniz.

Uludağ Uzman Akademi uzaktan eğitim İSG kursları ile sadece belli bir ile veya bölgeye yönelik İSG kursları düzenleyen bir eğitim kurumu değil. Uzaktan eğitimleri ile tüm Türkiye’nin İSG kursu olan Uludağ Uzman Akademi İSG kursu yeni eğitim dönemi kayıtlarına başlamış durumda.

Uludağ Uzman Akademi İSG kurslarına her zaman ulaşmanız mümkün. Uludağ Uzman Akademi’ye ana sayfamızda bulunan telefon numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Uludağ Uzman Akademi İSG kursu WhatsApp hattı ve yine Uludağ Uzman Akademi İSG kursu Jivo destek hattı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Uludağ Uzman Akademi İSG kursları ile ilgili aklınıza takılan sorulara eğitim danışmanlarımız aracılığı ile cevap bulmanız mümkün olduğu gibi Uludağ Uzman Akademi İSG kurslarına online kayıt yapmanız da mümkün.

Uludağ Uzman Akademi İSG kurslarına kayıt yaptırmak için acele edin. Eğitim işini ciddiye almak isterseniz Uludağ Uzman Akademi İSG kursları sizleri bekliyor.

Hemen Arayın