Biz Asya Akademi Ailesiyiz

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Kursu eğitim dünyasına uzun yılar önce adım atmış ve ilk günün heyecanı ile İSG profesyonelleri yetiştirmeye devam ediyoruz.

Antalya Asya Akademi profesyonel eğitim kadrosu ve kaliteli eğitimcilik anlayışı ile eğitim verdiği tüm alanlarda, bölgenin en çok tercih edilen eğitim kurumu olma yolunda ilk adımını atmıştır.

Antalya Asya Akademi olarak A sınıfı iş güvenliği kursu, B sınıfı iş güvenliği kursu, C sınıfı iş güvenliği kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu vermekteyiz.

Hep daha iyiyi amaçlayan çalışma stratejisi ve eğitim kalitesini gün geçtikçe daha da ileri taşıyan, kursiyer ile iletişimini daima canlı tutan profesyonel çalışanlarımız ve deneyimli eğitim kadromuzla eğitim yelpazemizi daha da genişletiyoruz. Sektörün en iyisi olmak için yola çıkıyoruz. Bu ilerleme gücünü ise katılımcılarımızın desteğinde buluyoruz.

Bizler eğitim ailesi  olarak; size bizimle birlikte yürüdüğünüz zaman diliminde en kaliteli, en hesaplı ve en güvenilir eğitimi vermeyi hedefliyoruz. Eğitim kadrosu olarak siz değerli kursiyerlerimizle dev adımlar atacağımızı biliyoruz. 2013 yılında kurulmuş köklü bir eğitim kurumu ailesinin en genç ferdi olmakla birlikte; iş güvenliği eğitimlerinde Akdeniz Bölgesi’nin en iyisi olma ve böyle devam etme yolunda emin adımlarla sizle birlikte ilerleyeceğiz. Bu doğrultuda siz değerli İSG Profesyoneli adaylarını Asya Akademi’nin geniş ailesine katmayı ise amaçlarımızın başında bulunduruyoruz.